26 września, 2008

Jesteś grafikiem? Zrób coś dla barcampowej społeczności.

Posted by: Tomasz Rondio In: newsy| spotkania

O co chodzi

Jesteśmy w trakcie tworzenia barcamptalks.com czyli platformy publikującej prezentacje video odbywające się w ramach spotkań barcampowych na całym świecie. Idea jest bardzo prosta: zebrać wszystkie prezentacje w jednym miejscu i dać ludziom możliwość łatwego wyszukiwania/oceniania i komentowania każdej z nich. Jesteśmy w stanie importować video z PRAWIE każdego serwisu pozwalajacego na publikację video (youtube, dailymotion, google, jumpcut, metacafe, myspace, revver, vimeo, video.yahoo i duużo więcej).

Czego nam brakuje?

Grafika zwanego czasem designerem.  Jeśli chcesz zrobić coś dobrego dla społeczności i podpisać się pod fajnym projektem to pisz na tomasz.rondio@boatcamp.pl. Nie wymagamy CV, nie chcemy oglądać Twojego zdjęcia ale portfolio byłoby miło widziane.

5 Responses to "Jesteś grafikiem? Zrób coś dla barcampowej społeczności."

1 | DziejeSie.pl

wrzesień 26th, 2008 at 19:07

Avatar

Ej, pomysł mi ukradłeś, który sobie powstał wczoraj gdy leżałem w łóżku :[ Nie ładnie ;P

2 | Tomasz Rondio

wrzesień 26th, 2008 at 19:09

Avatar

wielki brat patrzy :P

3 | DziejeSie.pl

wrzesień 26th, 2008 at 20:36

Avatar

Zawsze mogę w jakiś sposób pomóc ;P Z chęcią pojeżdze sobie firmowym samochodem po różnych barcampach polski i świata, przy okazji ponagrywam wszystko firmową kamerką i zdam relację z firmowego notebooka lub iPhona :]

Jakby co, mój mail znasz :]

4 | Tomasz Rondio

wrzesień 27th, 2008 at 00:58

Avatar

Mamy służbowego fiata 126p i notebooka marki “ascentix”. iPhonem niestety nic nie nagrasz i laski na to nie lecą… niestety. No chyba, że to nie wina iPhone’a tylko mnie ;)

5 | DziejeSie.pl

wrzesień 27th, 2008 at 10:48

Avatar

Ok, wchodze w to! ;P

Comment Form