20 sierpnia, 2008

Hackfest czyli impreza bez Goriona

Posted by: Tomasz Rondio In: newsy| spotkania

Pani i Panowie z Netguru między barcampami organizują różne imprezy. Ich najnowszy pomysł to zrewolucjonizowanie internetu w 24h.

Formuła:
Podczas maratonu zespoły złożone z maksymalnie trzech osób, będą konkurować ze sobą w tworzeniu najciekawszych serwisów i aplikacji na wybrany przez siebie temat. Przygotowane projekty ocenią Internauci, którzy przez dwa tygodnie będą głosować na ich zdaniem najbardziej interesujący pomysł i najlepsze wykonanie. Uroczyste ogłoszenie wyników wraz z wręczeniem nagród odbędzie się na pierwszym powakacyjnym spotkaniu Barcamp Poznań.

Termin:
Hackfest rozpocznie się 5 września (piątek), o godz. 18:00 i potrwa dokładnie 24 godziny.

Miejsce:
Wydział Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu

Szczegółowe informacje odnośnie maratonu Hackfest znajdziesz na www.hackfest.pl

No Responses to "Hackfest czyli impreza bez Goriona"

Comment Form


  • Tomasz Rondio: @PiotrekJ sam szukam takiego softu i chyba skończy się na tym, że sam napisze jakiś prosty licznik. A fe świntuchu! Pomaganie drugą ręką zabro
  • PiotrekJ: @tomek - bardziej chodziło mi o soft /adres strony gdzie można zmierzyć ilość kliknięć to raz, a dwa - można pomagać sobie drugą ręką ? ;-
  • Tomasz Rondio: w domu albo biurze. Myszka tesco plus palec wskazujący. Klikamy jak najszybciej sie da przez 30 sekund. Dwie minuty przerwy i ćwiczenie powtarzamy :

Fotki

      13    8    11  

Sponsor

sonicare.pl

Partner

fotopanel.pl

Patroni medialni

Fabrykancka.pl

webhosting.pl

MamBiznes.pl

dziejesie.pl lodzcity.pl