21 listopada, 2008

Boatcamp w styczniu

Posted by: Tomasz Rondio In: spotkanie boatcamp

Po kolejnych perturbacjach ustaliliśmy, że kolejny Boatcamp odbedzie się w styczniu. W listopadzie nie ma już szans na organizację, w grudniu nie ma sensu bo ciężko o termin, który miałby sens.

Planujemy nieco zmienić formułę. Na pewno będziemy trzymali się zasady: 3 prezentacje, max 20 minut. Chcemy postawić na networking i interakcje między uczestnikami. Mamy kilka pomysłów a nawet przeprowadziliśmy już pierwsze rozmowy z ciekawymi prelegentami.

Jeśli macie jakieś pomysły, startupy czy chcielibyście zobaczyć kogoś w roli prelegenta to piszcie!

2 Responses to "Boatcamp w styczniu"

1 | Bartek

grudzień 20th, 2008 at 20:24

Avatar

Ja z przyjemnością posłuchałbym o 3 rzeczach:
1. Na Antywebie zaproponował to Grzesiek Marczak: Jak radzą sobie startupy, kiedy odnoszą sukces i nagle z dwuosobowego zespołu stają się kilkunasto- kilkudziesięcioosobową firmą. Na usta aż się ciśnie Nasza-klasa.pl
2. Jak zarobić na blogach specjalistycznych i czy ten “biznes” jest opłacalny w Polsce - do współpracy można zaprosić ludzi z blomedia.pl
3. Coś z trochę innej beczki, niemniej jednak bardzo aktualne: polski e-biznes a światowy kryzys gospodarczy.

Pozdrawiam

2 | Tomasz Rondio

grudzień 27th, 2008 at 13:58

Avatar

Dzięki za pomysły. Jeden z tematów jest dla nas nowy i nigdy o nim nie myśleliśmy. Myślę, że pomysły są fajne a na pewno realne do realizacji. Do zobaczenia na styczniowym (na pewno choćby miał się odbyć u mnie w domu) Boatcampie.

Comment Form